| hipotronic a întrebat:

Salut! Cineva care vrea să înceapă un podcast pe aici?

4 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Despre ce vrei sa vorbim?

| hipotronic explică (pentru Lupică27):

Salut! Vreau să încep un podcast de la 0 și am nevoie de cineva care să pună umărul ca să putem începe pentru că nu am cunoștințe, dar am potențial, voce, determinare și pasiune pentru a începe. Mulțumesc!

| Lupică27 a răspuns (pentru hipotronic):

Deci tu vrei sa incepi sa faci podcast pentru ca e la moda si ai vazut pe yotube dar nu ai habar ce subiecte vrei sa abordezi...mda...

| hipotronic explică (pentru Lupică27):

Dacă tu nu știi să te exprimi și începi să judeci pe unii și pe alții poate că ar trebui să nu mai deschizi internetul că îi afectezi și pe alții inutil. Eu ți-am explicat ce vreau să fac nu am spus că nu știu despre ce vreau să vorbesc. După ce găsesc un om interesat și intrăm în legătură îi spun și despre ce vreau să discut.