| raresandrey a întrebat:

Salut! Cu ce program se poate face asa ceva, ma refer la efectul de la sfarsitul clipului, stie cineva? Multumesc! https://www.youtube.com/watch?v=IKtTNM7GICw

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati. Programe de "morphing" si editare foto si video. Adobe Photoshop, Premiere, After effect. Trebuie analizat clipul frame cu frame si asa iti dai seama cum a fost facut.

| raresandrey explică (pentru horia2012):

Mersi mult.

| horia2012 a răspuns (pentru raresandrey):

Cu placere.

3 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Sincer,n-am vazut niciun efect... Oricum, incearca Sony Vegas sau Adobe AfterEffects