| LuciWv a întrebat:

Salut.
Cu ceva timp in urma, 3-4 luni, am loat otastatura de pe eMAG dar problema este ca nu merge butonul "e" si mai sunt si latele care nu merg bine ( asa am primit-o n-am butonato eu)
Si inca mai e in garantie ce-l putin asa scrie in istori comenzi, acea garantie standard cred.
Pot face ceva sa-mi recuperez bani sau sa primesc una noua?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu sa busit din cauza ta, vreun soc ceva, o trimiti in garantie si se rezolva

| LuciWv explică (pentru suntserios):

Frate cred ca ma ia posta mai mult, am dat 20 de lei pe ea laughing
Cred ca incerc so dezmontez eu, macar s-o fac pulbere laughing

5 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Aa... si acum ti-ai dat seama ca e stricata?

| LuciWv explică (pentru iSwag):

Pai asa prin magie, am telepati cu electrocasnicele, mai sti?
AM MONTATO LA PC, de ce mai raspunzi un intrebari penibile?

| ƘЭлT a răspuns:

Pai si eu am avut o tastatura stricata am scos literele si am pus putina vata pe acel buton pentru a fii accesat mai repede.
Nu stiu daca te-ar ajuta dar.
Daca mai ai cutia o poti trimite la garantie..sau iti poti primii bani pe ea daca ai cutia si tot ce-ti trebuie si nu ti-o primeste poti sa faci o plangere la politie..Succes

| Temmp0 a răspuns:

Normal, te duci cu ea, imapchetata frumos in cutie, si iti da banii inapoi, sau alta tastatura.