| Vladutz01 a întrebat:

SAlut, cum aflu daca un iphone este neverlock, sti imei-ul lui, a si cel care il are mi-a zis ca atunci cand il porneste scrie WIND la cumparat din afara >? ce parere aveti? este un iphone 5

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iphone-ul fiind neverlock, merge pe toate retelele, iar WIND acela este o retea de telefonie mobila, daca avea cartela de Vodafone, scria Vodafone! happy

| Vladutz01 explică (pentru Jipa95):

Problema asta e ca nici el nu stie daca e neverlock. laughing este un prieten

| Jipa95 a răspuns (pentru Vladutz01):

Incercati si voi cu mai multe cartele Vodafone, cosmote, Orange, etc daca le ia e neverlock!