| userul7200 a întrebat:

Salut,cum as putea sa conectez un computer la televizor prin cablu HDMI,am incercat,si a aparut pe televizor dar cand s-a incarcat la inceput (cand l-am aprins),si cand sa apara desktop-ul, a disparut imaginea. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop apoi intri la screen resolution si selectezi de acolo modul care iti trebuie

| MadalinNedelcu a răspuns:

Click dreapta pe desktop, screen resolution, iar la a4a optiune alegi "extend these display" sau cam asa ceva. Bafta!