| Ionutz2010 a întrebat:

Salut, cum as putea sa iau legatura sa ii demonstrez unui ITist cum ma pricep la informatica? Am 15 ani si stiu sa creez aplicatii, site web si stiu niste metode in care vorbesti cu agentii yahoo si iti pot da acces la conturi de yahoo pentru a vedea daca esti tu, gen sa dai un recovery.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lui ET?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh? Sa te adresezi unui IT?

| Ineys a răspuns:

Ce aplicatii ai creat? Mai concret?

| Sonia822 a răspuns:

I te poti adresa oficial dupa ce termini Facultatea de Cibernetica. Cu diploma, poti deschide orice usa, oriunde. La banca si castigi lunat in medie 10.000 ron, in guvern si nici nu indraznesc sa ma gandesc cat poti castiga... la diverse firme private si multinationale.
Dar la 15 ani nu te poti angaja, poate sa te adrsezi vreunei fundatii, sa obtii vreo bursa sau sponsorizare sa-ti continui studiile. Cum ar fi fundatia Dan Voiculescu si care or mai fi.
NU stiu ce ai vrut sa spui, poate revii cu mai multe detalii. Fa un liceu de informatica, mergi la Cibernetia, si de acolo ti se deschide lumea, in ce tara si oras vrei tu. Timpul trece repede, invata.