| Anonim2003000 a întrebat:

Salut, cum as putea sa îmi restartez calculatorul? Adică să nu mai aiba nimic pe el(să fie ca atunci când l-am pornit pentru prima oară)
Precizez ca am Windows 7.
p.s dau fundă

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei un DVD de instalare Windows si stergi partitiile. Cand introduci DVD-ul iti apar optiunile de la Drive options(Advanced). Vezi poza de sub scrisul: Click Custom install Windows only (advanced) din link-ul asta: https://answers.microsoft.com/......be5eb751bb
Apesi pe acele optiuni si iei acele partitii (in poza asta sunt 3) si dai "Delete".