| Mikky_6736 a întrebat:

De fiecare dată când deschid Gimp mi se blochează. Am încercat să-l reinstalez, să-l închid și să-l deschid iar, să restartez calculatorul, dar degeaba. Help?

Fundă celui care vine cu soluția.

1 răspuns:
| MissLaura a răspuns:

Si eu am progarmul asta, si la mine se blocheaza cateodatada il deschi din nou si merge.Foloseste Tune Up Utilitites si vezi ca e un program ft bun care te ajuta si dupa ce iti regleaza erorile poate o sa reusesti sa instalezi Gimp din nou! Succes!