| Anonimus696969 a întrebat:

Cum as putea sa ma apuc de freelanceing? Am 16 ani (de 2 saptamâni). Stiu ceva programare PHP, HTML, CSS. Dar nu neaparat in acest domeniu. Chiar as vrea sa lucrez ceva ( la PC) pentru ca am o grămadă de timp liber. As cauta ceva joburi mai ușoare pentru început. MULTUMESC happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic ca sa fii freelancer cu "acte in regula" ai nevoie de un pfa sau o firma sa poti oferi clientului factura si sa platesti taxe pentru ceea ce castigi.

http://www.freelancer.com/

| Anonimus696969 explică (pentru suntserios):

Si ce as putea sa lucrez ca sa castig niste bani? Daca sunt minor ( 16 ani)