| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Cum fac ca la windows 7 cand am deschise 2 foldere sa nu mi le mai puna suprapuse in bara...stiti voi trebuie sa merg cu mouseul in dreptul lor apoi sa aleg una dintre ele
Cum fac ca sa imi arate direct doua?[am 2 foldere deschise sa am 2 chenare in bara]
Multumesc. Dau si funda

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Click-dreapta pe bara de jos si la taskbar options - taskbar buttons: alegi de acolo optiunea cea mai lejera pentru tine.

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Te referi sa vezi 2 foldere in aceeasi fereastra (cu tab-uri)? uite aici http://www.makeuseof.com/......-explorer/