| danboss14 a întrebat:

Salut cum pot face ca sa-mi maresc viteza la net ca am 200 kb/s si e mica, doar la un joc de 600 MB stau o ora.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Mergi la provider si ii spui sa iti schimbe abonamentul cu unul cu o viteza mai mare. Recomand rds(la ora actuala, download-ul la rds cu cel mai prost internet al lor e de pana la 12.5mb/s(100mbps).

| danboss14 explică (pentru sltlp):

Mersi am incercat si merge da e naspa ca trebuie sa platesc mai mult

2 răspunsuri:
| mimi a răspuns:

Te duci la operator si ii explici problema. se rezolva prin marirea platii lunare dar cred ca merita!