| kMel3oN a întrebat:

Salutari! Cum pot gasi pozele stese de pe facebook? Am auzit ca pozele de pe facebook nu sunt sterse complet, ca nu le poti vedea in interfata, dar poti cu link-ul direct. Deci am mai multe link-uri in istoria browserului, de ale mele si de ale altcuiva, dar cand accesez linkul nu apar pozele..So?

1 răspuns:
| luisanamy a răspuns:

Nu este adevarat. Si eu am multe link-uri salvate iar cand incerc sa accesez nu merge. Sunt sterse definitiv.