| boss97 a întrebat:

Salut.Cum pot sa fac ca atunci cand bag castile in laptop sa nu se mai auda la laptop, sa se auda prin casti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal sunetul ar trebui sa se transfere automat din difuzoarele laptop-ului in cele ale castilor. Poate ca nu bagi mufa unde trebuiewinking

| boss97 explică:

Am bagat castile exact unde trebuie, dar tot se aude in la laptop.

| LosT8 a răspuns (pentru boss97):

Dar in casti se aude?
Adica daca se aude si in laptop si in casti.
Daca nu se aude in casti deloc, atunci incearca altele sau incearca castile la telefon sau la ce poti sa vezi daca merg macar.
Sper ca te-am ajutat

| LosT8 a răspuns:

Poate le-ai bagat in slot-ul de microfon
Altfel ar trebui sa mearga automat, daca, castile nu sunt defecte desigur