| nelutu1 a întrebat:

Salut cum pot sa fac laptopul meu cu windows vista sa lucreze mai usor in multitouch adica sa mareasca pozele mai "smooth" cum sa spune pe engleza. Am un prieten care are un laptop cu sistem de operare de la apple pe el si al lui merge mai delicat mai usor. As vrea sa stiu daca se poate corecta chestia asta incat sa mearga si la mine mai delicat si mai usor multitouchu. Astept raspunsurile voastre. Dau funda la cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Daneiulian a răspuns:

Intri in bara de meniu(start)-dai pe complex-reglarare pentru functionare optime si dupa merge mai usor