| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop toshiba satellite l300 1a3 am 3gb de ram am cam 148-150 gb, procesor intel pentium dual cpu t3200 2.00 ghz. Cand mi l-am luat mergeau jocurile ca unse dar acum... sad trebuie sa setez jocul la grafica si sa inchid cam tot si tot greu merge... sad. Am ca sistem de operare windows 7 ultimate.
Mersi. si astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| darko23able a răspuns:

Pai te intreb asa ca fapt divers l-ai sters vreodata de praf inauntru?
cooleru ala iti spun eu ca e de abia poate sa se mai invarta
il desfaci si ai cureti cooleru si va merge iar c ainainte

5 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Pune alt windouws

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu windows 7 e cel recomandat ca fiind cel mai bun pentru calculatoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La asta nu m-am gandit merci pentru raspwinking

| Cernea_Dragos_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceeasi problema o am si eu acum exact aceeasi am acelasi windows si acelasi laptop! imi merg jocurile in reluare...desi laptopul are componente foarte bune...De ce?

| anonim_4396 explică (pentru Cernea_Dragos_1996):

Da... straight face