| BiaJ a întrebat:

Cum pot sa-mi fac prezentarea in power point sa mearga singurabig grin
Funda!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Pai acum depinde de care powerpoint ai. daca ai 2003 dai pe o pagina click dreapta --> slide transition -->si ai in chenar advance slide -->automatically after (si iti pui acolo timpul)

La 2007 nu mai stiu cum era thinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aandreeaa a răspuns:

Daca ai 2007 intri la Animations->Advance slide->Automatically after si pui cate secunde vrei. Sper ca te-am ajutat.

| Anonim_Anonim_1995_WGbs a răspuns (pentru aandreeaa):

M-ai ajutat foarte mult multumesc

| ioaaana a răspuns:

Save as>> save as type si selectezi power point show.big grin