| mafiot1 a întrebat:

Salut Cum pot sa sterg adresa de email din magazin play?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi contul google, nu numai adresa de email. Tine minte ca nu vei mai avea acces la niciuna dintre servicile google ( Youtube, Blooger ) etc.

Cauti pe GOOGLE "stergere cont google". Daca vrei sa schimbi numai adresa de email din magazin play, atunci SETARI / APLICATI sau MANAGER DE APLICATII / TOATE ( adica toate apk. ) / MAGAZIN PLAY / DEZINSTALARE ACTUALIZARI / DEZACTIVARE / APOI ACTIVARE. Oarecum, facand asta aplicatia se reseteaza si te poti inscrie din nou cu alta adresa de email.

| edy45svmag a răspuns:

Intri la setari si dai log out