| golanet a întrebat:

Cum pun pe un CD un CV ( curiculum vitae) format DOC. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Dai copy la fisierul cu cv.doc si te duci in drive e: (spre exemplu, de unde e=dvdrw, la tine poate e alta litera) si ai pe undeva pe acolo "write this files on cd", si asta e tot, succesuri!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deschisi un document salvezi cv =documentul si il copiezi pe cd prin nero dai la burn

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu copy paste

| bon3loo a răspuns:

Deschizi un program de facut cd-uri (de obicei NERO) si dai Make Data CD.Pui Cv-ul acolo si dai Burn.Succes