| Crosss a întrebat:

Salut.Cum sa anulez actualizarea software pe un galaxy s4 mini? Tot imi apare mesajul ala cu: pachetul de actualizare a fost descarcat. Instalati acum? Si nu pot sa anulez numai sa dau pe mai tarziu sau sa instalez acum.Deci cum pot sa anulez? Fundaa

1 răspuns:
| ZerroPink a răspuns:

Intri la "Settings", apoi sus dai la "More", dupa la "About device", si ultima oara "Software Updates". De acolo debifezi casutele "Auto Update" si "Wi-Fi only".