| GL12ATC a întrebat:

Cum scap de zgarieturile de pe camera telefonului?(s8+)

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Foarte slaba ideea sa ai zgarieturi "pe camera"; cel mai probabil pe geamul de la camera. Cea mai usoara idee e schimbarea acestuia.

| Rd79 a răspuns:

Schimband geamul de la camera. Nu exista alta cale.

| Magda20 a răspuns:

Am văzut un video că pasta de dinți ar fi bună pentru zgârieturi.

| Rd79 a răspuns (pentru Magda20):

Nu. Pentru sticle normale poate, dar sticlele de pe telefoane (mai ales cele de top) sunt sticle foarte dure, nu o sa faci mare lucru cu pasta de dinti, doar eventual sa strici coatingul de pe sticla, daca are asa ceva.