| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum schimb viteza la mouse am windows 7?

Răspuns Câştigător
| M1sHu a răspuns:

Dai click dreapta (pe deskop), cel mai jos ai personalize, dupa aia change mouse pointers, si dupa Pointers Options!
Funda?big grin

3 răspunsuri:
| SeNnZ a răspuns:

Intri in Proprietes(click dreapta) si uite-te in stanga sferestrei deschise si cauta CHANGE MOUSE si iti reglezi viteza de la mouse de acolo de le prima chestie

| SeNnZ a răspuns (pentru SeNnZ):

Intri in Proprietes(click dreapta) si uite-te in stanga ferestrei deschise si cauta CHANGE MOUSE=>POINTERS OPTIONSsi iti reglezi viteza de la mouse de acolo de le prima chestie

| Duduhboss a răspuns:

Salut, du-te in control panel, acolo dai la mouse, ti se va deschide o fereastra. Apesi pointer options, apoi iti zice la prima casuta : select a pinter speed. De acolo regleaza-ti vitezawinking! Funda?