| xGenera1u a întrebat:

Daca am optiunea pentru follow activata si dau cereri de prietenie unor persoane, iar acestea le accepta... devin followerii mei sau doar eu devin follower...

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca iti accepta cererea de prietenie, nu devi follower, ci mai degraba prieten. Doar daca nu iti accepta cererea de prietenie esti follower-ul acelei persoane.

Bft!

| xGenera1u explică (pentru Jipa95):

Eu ma refeream la faptul ca atunci cand imi accepta cererea devine si el followerul meu?