| danyjrl a întrebat:

Salut,dacă am trimis toate datele necesare pentru a-mi activa un cont de Instagram cu un selfie cu datele mele, cam in cât timp ar trebui sa primesc un mail de la ei.
Acum când intru pe contul de Instagram îmi spune ca "Te vom anunța când finalizam analiza " și am trimis datele cu tot cu selfie ul luni și încă n-am primit nimic.

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Nu îți pot spune o durată fixă de timp. Instagram și, în mod implicit, compania Meta, nu prea este prietenoasă cu oamenii ce solicită ajutor cu privire la conturile lor. Poate ai noroc și îți vei recupera rapid contul.