| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

daca cineva imi stie parola de la wireless si intra pe telefon pe internet mie la pc imi scade viteza?

Răspuns Câştigător
| Queeen a răspuns:

Da, viteza scade. happy

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ma indoiesc. Doar sa ai un router foarte vechi, si putin abanda la internet. Un telefon nu consuma prea multa banda pe internet. Este incomparabil cu un pc.

| K0sti a răspuns:

Insesizabil!

| Rakanishuu a răspuns:

Da.

| d3men7zel a răspuns:

Da normal, nu exagerat dar iti va ingreuna tie viteaza, funda?

| Rockefeller a răspuns:

Da

| Moshoo a răspuns:

Viteza la pc nu scade, depinde doar cata banda are din router. Eventual scade viteza ta la smartpfone sau tableta.

| 1791997 a răspuns:

Da,dar depinde si ce router ai.sunt altele la care nu scade big grin