| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Dacă imi dezactivez permanent contul de Instagram, ceilalți vor mai avea conversațiile cu mine? (fotografii, vocale etc.)

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă le ștergi manual, NU le vor mai vedea!
Și poți păstra si contul (dacă vrei)...

| UnBaiatAnonimx221 a răspuns (pentru floresdemayo):

Cum adică sa le șterg manual?

| floresdemayo a răspuns (pentru UnBaiatAnonimx221):

"Manual" înseamnă că trebuie să le ștergi individual, pe rând, nu poți șterge toate mesajele odată.

Dacă apeși cu degetul pe fiecare mesaj pe care l-ai trimis, vei vedea că apare un chenar alb, unde ai trei opțiuni:

1. Anulează mesajul
2. Copiază textul
3. Îmi place

Dacă dai click pe "Anulează mesajul", mesajul va fi sters definitiv, atât de la tine, cât și de la celălalt.

| Jakye a răspuns:

Nu le va apărea fotografia ta de profil, și în locul numelui va apărea "Instagram User", dar da, ceilalți pot vedea în continuare conversațiile.