| lucian1231 a întrebat:

Daca ma uit la un video de 10 ori de exemplu cresc vizualizarile tot cu 10? Daca da cat trebuuie sa ma uit la video? Trebuie sa ma uit la tot ca sa mi se puna o vizualizare sau trebuie doar sa accesez linkul?

2 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Din cate stiu eu vizualizarile sunt notate dupa ip-ul celor ce le-au vizualizat nu dupa numarul de accesari.

| angemon500 a răspuns:

Chiar daca te uti de 10 ori se pune odata. Trebuie doar sa te uiti 1 sec nu pana la sfarsit