| todescupaul a întrebat:

am urcat un video pe canalul meu de youtube https://www.youtube.com/watch?v=QlSOput7EpQ si de fiecare cand imi accesez propriul video mi se mai adauga o vizualizare. Nu stiti cum pot face sa primesc doar vizualizarile altor persoanae?
multumesc

1 răspuns:
| Bianca_Bianca_1998 a răspuns:

Tu ti-ai sters acel videoclip? Daca nu l-ai sters, nu-ti apar vizionarila altor persoane pentru ca, de exemplu din curiozitate, am accesat linkul si imi apare ca videou-l nu e disponibil. Celelalte persoane nu-l pot vedea.