| alinm a întrebat:

Daca trec de la windows 7 la windows 10 va trebui sa imi reinstalez driverele?

Răspuns Câştigător
| Romb3r a răspuns:

Da.Windows-ul iti va instala oricum niste drivere care sa-ti faca placa video dedicata sa functioneze in jocuri, dar este recomandat sa-ti instalezi driverele de la producatorul placii de sunet/video

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga jocurile mai prost si pcul mai prost si sa ai tot felul de probleme atunci treci la windows 10 laughing, Go jump the bandwagon you sheep.

| HuShEr a răspuns:

Nu trebuie sa ti le instalezi pentru ca oricum nu o sa iti mearga laughing)