| MaxKiller911 a întrebat:

dati-mi si mie clasamentul urmatoarelor telefoane :
Nokia 500, iphone 3g, Nokia asa 311, Motorola xt390, Motorola fire, Toshiba k01.
va rog dati-mi clasamentul dupa performanta ( sistem de operare,procesor, ram, camera etc. stiti voi )

5 răspunsuri:
| DarknessKirin a răspuns:

Depinde in ce sens te referi la clasament, daca vrei sa vezi performanta, cauta telefonul pe net si langa scrii details sau performance, nu e nimic greu happy.

| MaxKiller911 explică (pentru DarknessKirin):

In loc sa comentaze aiurea ti-ai putea da seama ca asta puteam face si eu, dar aveam nevoia de parerea altora ca sa fiu de acord cu ce mi-am pus in minte...

| DarknessKirin a răspuns:

Atunci explica-mi si mie ce doresti, parerea altora in legatura cu telefoanele, care este cel mai bun dintre ele? Iphonu ar trebui sa le bata pe toata, dar Motora xt390 nu ar trebui subestimat, si nu cred ca am comentat aiurea deoarece nu am inteles rostul intrebarii.

| MaxKiller911 explică (pentru DarknessKirin):

Atunci inseamna ca nu stii sa citesti deoarece eu am spus care este del mai bun telefon din punct de vedere al performantei si nu prea cred ca iphone-ul ( cu o camera asa mica, un procesor foarte slab) este asa bun ( in cazul lui Motorola nu te contrazic ), dar daca nu ai inteles intrebarea de la inceput nu ar mai fi trebuit sa comentezi

| DarknessKirin a răspuns:

Elektro406 intreaba:
Salut! dati-mi si mie clasamentul urmatoarelor telefoane :

Nokia 500, iphone 3g, Nokia asa 311, Motorola xt390, Motorola fire, Toshiba k01.

va rog dati-mi clasamentul dupa performanta ( sistem de operare,procesor, ram, camera etc. stiti voi )

Nu ai intrebat care este cel mai bun
Dar oricum, nici mie nu imi plac iphonurile, dar cred ca dupa pret, ar trebui sa fie, oricum mie imi place mult motorolaul.