| MaxKiller911 a întrebat:

dati-mi clasamentul urmatoarelor telefoane : zte grand x in,Apple iphone 5, Samsung galaxy s advance, Nokia lumia 710.
P.S. : nu vreau sa-mi cumpar eu unul,v-am cerut clasamentul lor din curiozitate, va rog nu comentati aiurea si va rog dati-mi clasamentul dupa performanta. big grin

DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e simplu, cam compari mere cu pere

iphone primul
zte+Samsung
Nokia

| pwp a răspuns:

Samsung galaxy s advance
Apple iphone 5
Nokia lumia 710.
zte grand x

| MYK3 a răspuns:

Garantat iPhone este cu mult mai bun decat oricare alt telefon fabricat vreodata, e un telefon de incredere si oricum la pretul pe care il are poti avea asteptari, nu gluma

| faby1 a răspuns:

Iti raspund, dar imi dai funda, k daca nu te spun mamei ta. laughing
Pai daca ar veni dupa performanta ar veni primul iPhone, Nokia lumia 710, Zte ala si galaxy s advance.

| ady001 a răspuns:

Iphone 5 cel mai bun deoarece are aplicatii si jocuri optimizate pentru el.
Samsung s advance destul de bun.
Zte nu imi da incredere
Nokia are un sistem de operare naspa rzu

| andrei2527 a răspuns:

Iphone 5, zte grand x, Samsung galaxy s advance, Nokia lumina 710