| DSGline a răspuns:

Sallut! Dupa dimensiune NU este compatibil dar poti face ceva improvizatii happy!

| tr3ig a răspuns:

Cu mici improvizatii se potriveste doar daca iti intra tie in lacasu in care se afla hdd-ul da nu intleg de ce vrei sa ii pui cooler lui, mai bine mai pui unu pe unitatea toata si gata sa nu crezi ca daca ti se raceste hardu ti merge mai bine. rotatia tot aceeasi este rata de transfer tot aceeasi este dai banii degeaba