| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de aseara am observat ca nu imi mai apar conversatiile pe messenger si nici ceea ce scriu eu nu apare.Am scos acum cateva minute Yahoo Messenger 11 si acelasi lucru, nu stiu ce sa ma fac.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 incearca asta

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Stiu ce ai facut! am patit si eu asa, intra la messenger sus, dupa aia la privancy options si dupa aia la arhiva, acolo gasesti o casuta bifata la no.do not si tu bifeaza yes, same my mesages ok? si ai terminat, merit fundita?

| larissuka a răspuns (pentru misterioaѕa):

Am ajuns acolo la privancy option, sa nu vad arhiva big grin imi arata despre iddle,. webcam. nu gasesc. unde anume?

| Braveheart30 a răspuns:

@ Vipera Nu e vorba de arvhiva, deci eu cand vorbesc cu cineva, nu imi apare ce scriecrying

| Braveheart30 a răspuns:

Gata, am gasit multumesc mult yonelu13