| Sawarekh a întrebat:

Salut, de cateva luni invat programare( web develop ), am facut multe tutoriale de pe Youtube, si tot nu simt ca am invatat destul.

Ce surse imi puteti recomanda de unde pot invata sa fac site-uri?

De pe Youtube nu prea mai gasesc ceva complex, in care sa invat de la 0.

Răspuns Câştigător
| DincuOscar a răspuns:

Salut,

Iti pot lasa aici un articol de blog care povesteste pe larg toate principiile de care trebuie sa tii cont atunci cand creezi un site web profesional.
Poate iti este de folos.

https://eltand.com/2023/11/27/site-web-profesional-11-principii-de-baza/

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Încearcă pe Udemy sau codeacademy, au cursuri gratuite și foarte bine structurate.