| dendo43 a întrebat:

De cateva minute incerc sa copiez un pdf pe un stick usb si primesc mesajul urmator :

Error 0x8007003EE - The volume for a file has been externally altered so that the opened file is no longer valid.

Care ar putea fi cauza? sau mai important, cum pot rezolva? Am nevoie de acel pdf.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Apollo007 a răspuns:

Incearca asta
https://www.youtube.com/watch?v=5r3VPTngPrs
Ai incercat sa formatezi stickul inainte de a copia pe el? Poti formata stickul inainte(daca nu ai ceva important pe el)