| FR3SH a întrebat:

Salut, de cateva zile am o problema foarte mica la pc cand aprind calculatoru imi apare o casuta pe ecran cu nick meu si parola si trebuie ca de fiecare data sa dau pe ok... stiti cum pot sa scap de aceasta casuta? plzz nu imi place deloc...imi placea inainte cand aparea welcome acu nu mai aparesad
problema poate ca e de la internet...
Daca stiti spuneti-mi! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xgamerz a răspuns:

Pasul: 1
Trebuie sa dezinstalezi netware de la plac de retea...
Click pe: Start-Control Panel-Network and Internet Connections-Network Connections, click-dreapta pe: Local Area connection -> Proporties si click pe: "Client services for Netware" apoi click pe Uninstal. Trebuie sa dai 1 restart la PC. Dupa restart...
Pasul 2:
Click pe Start-Control Panel-User Accounts si click pe: "Change the way users log on or off" - welcome screen - "fast user switching and welcome screen have been disabled by this application".
Restart si vezi daca e OK.
Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: