| Alex_Drx_1999 a întrebat:

Salut,
De cateva zile intampin o problema cu postarea anumitor link-uri de pe Youtube pe Facebook.
Cu toti stiti presupun cand postezi un link pe Facebook de pe Youtube iti face si un preview la videoclipul respectiv (imagine descriere etc).
De cateva zile la anumite videoclipuri imi arata asta.
https://imgur.com/a/KW8Xx5v
Nu-mi arata imaginea nici macar descrierea, ci doar link-ul de la Youtube, 2 ore am cautat solutii pe internet si degeaba.
App am incercat deja sharing debugger.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha! laughing Chiar că ai merita fundiță. Până la urma ai rezolvat problema big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Exact și eu m-am confruntat cu aceeași problemăă!
Ce enervant e când nu îți arată acea imagine de la videoclip. laughing
Sincer? Nu știu cum de am făcut dar și-a revenit singur între timp (dar a durat ceva). Înceracă să îi dai update la Facebook sau sa stergi aplicația și să o reinstalezi. Mai încearcă să îi dai și update la telefon, poate cumva printr-o extorsiune sau ceva magic va merge laughing
Să-mi spui și mie oricum dacă rezolvi, să știu dacă mai pățesc așa ce să fac. Bafta! big grin

| Alex_Drx_1999 explică (pentru anonim_4396):

Https://developers.facebook.com/tools/debug/
am reusit pana la urma folosind asta, am incercat ieri de 10 ori acelasi lucru da nu a mers, astazi cand am folosit din nou mi la rezolvat... si acum apare imaginea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex_Drx_1999):

Aa, cu un program. Mersi! happy

| Alex_Drx_1999 explică (pentru anonim_4396):

Nu e program, e un site, pui link-ul de la videoclip acolo si dai debug si daca ai noroc iti va merge, am dat de multe ori pana sa se rezolve ))), acum primesc funda?)) chiar daca eu am pus intrebarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex_Drx_1999):

Haha! laughing Chiar că ai merita fundiță. Până la urma ai rezolvat problema big grin