| denisTiky a întrebat:

De cateva zile nu mai merge aplicatia Youtube pe televizor. Imi da ceva mesaj si imi da sa aleg daca accept sau daca refuz si problema e ca nu pot sa aleg nimic. Orice buton apas de pe telecomanda nu merge.

Poza:https://imgur.com/a/nPbRPGx

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Intra la aplicatile televizorului si sterge Youtube sau dai reinstalare si o sa-ti mearga.

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Incearca sa setezi corect data televizorului
incearca sa cureti aplicatia (uninstall/reinstall) sau macar sa ii stergi datele/cache-ul (din managerul de aplicatii)

| shrink a răspuns:

Cauta pe Youtube tutorial despre problema ta

| denisTiky explică (pentru shrink):

Pai si atunci de ce as mai fi pus intrebarea pe TPU daca as fi gasit pe Youtube? (=