| claudiu2246 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot accesa Magazin Play-u, Youtube sau Google+ de pe telefon.Imi zice ca a aparut o eroare sau nu exista conexiune la net...dar semnalul e full.Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Petrica1337 a răspuns:

Verifica data si ora sa fie exacte. Daca nu, salveaza-ti memoria din telefon pe pc si reseteaza-ti telefonul.
bafta!

| Andrutaa2004 a răspuns:

1. Actualizeaza-le
2. Reinstaleaza-le

| claudiu2246 explică (pentru Andrutaa2004):

Nu merge, nu stiu ce sa fac....cica nu exista nici o conexiune... youtube-ul l-am facut sa mearga fiindca m-am delogat si acum daca incerc sa ma conectez iar nu mai merge, dar la restul nu stiu ce sa fac crying