| robimad a întrebat:

De cateva zile nu-mi mai merg castile si nici microfonul de la ele. Nu este de la casti am incercat si pe alte dispozitive si merg. Am intrat la sunete si acolo aveam castile. Fara sa stiu le-am sters din lista aceea. Am incercat cateva variante care le-am gasit pe google printre variante era si cea cu "Show Disable Devices" tot nu-mi arata castile si nu-mi merg. A doua intrebare este : Am laptop si inainte imi mergea sa filmez acum nu stiu daca dupa ce am sters castile nu mai merge sa filmez, imaginea se vede dar nu se aude nimic nici macar un fosnit si asa si pe alte jocuri gen:cs go cs 1.6 cand apas sa vorbesc nu se aude. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| xLegio a răspuns:

Ok problema ar putea fi de la driverele de sunet! incearca sa le reinstalezi