| Marin_Laur_1986 a întrebat:

De cateva zile pc meu a luat-o "razna"( de exemplu intru pe facebook, accesez ceva si dupa putin timp "sare" la pagina initiala).Ce are? si ce ar trebui sa-i fac ca sa remediez problema?
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RaduGavrila a răspuns:

Marian_Laur_1986, Poate face asta si din cauza unor virusi. Poti folosi ca antivirus: Avast, Avira si Avg. Dupa ce ai scanat intreg sistemul poti incerca daca mai o ia " razna ". Daca da, poti reinstala browserul. Daca ai un hardware mai performant poti folosi google chrome. Daca ai un hardware mai slabut poti folosi Opera (Opera consuma cele mai putine resurse si este foarte rapid).

Sper ca te-am ajutat!
O seara buna!

3 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Ce browser folosesti

| AndiRadu a răspuns:

In cât am auzit ca facebook-ul se va inchide sau ceva genu si la mine se mai intampla de nastere4-5 ori pe zi! Nu stiu cât de adevarat este, sper ca te-am ajutat! mult norocwinking...

| albertoo3 a răspuns:

Trebui sa-i dai un refresh la pagina