| Mamaligoi a întrebat:

De ce am lag pe un computer bun? (i7, 2.6k hz, 8gb ram) Vorbesc de jocuri relativ mici, si vechi (mananca maxim 2 gb ram si grafica lasa de dorit). Totusi, merge greu in ultima vreme. Nu am virusi, n-am nicio aplicatie de startup deschisa. Idei? funda happy

3 răspunsuri:
| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Mergi si tu la un service sau cheama pe cineva cel mai sigur

| BoogieqTp a răspuns:

Daca ai laptop-ul de ceva timp poate trebuie curatat. Sau poate il ai pe echilibrat in loc sa il ai pe performanta inalta... intra in dreapta jos in bara, trebuie sa fie ceva cu un fel de cablu, dai acolo si dai pe performanta inalta.

| K0sti a răspuns:

La 2.6k hz ce ai vrea sa faca?