| 1Mihai1 a întrebat:

De ce cand imi setez luminozitatea la laptop sa fie mai mica (redusa) stau 2 secunde si imi revine la normal, adica mai mare? De ce nu-mi sta cum o setez eu? (o setez cu fn+ f5/f6)

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

La mine alea fac altceva imi sting monitoruwinking seteaza si tu luminozitatea de la baterie, vezi ca ai jos acolo bateria care se incarca intrii acolo si dai la adjust screenbrightnes si iti alegi cat sa fie de luminos

| lucian_2018 a răspuns:

Probabil ca ai setat la economie utilizata pentru baterie.

| GGUESS a răspuns:

Trebuie sa intri in Control Panel si pe acolo sa gasesti! Asha fac eu la PC!