| Crystysm a întrebat:

de ce cand intru la my computer mai jos imi apare,, 21 days activate.active windows now" aveti vreo idee? am windows 7 ultimate

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai reinstalat windows-ul, nu l-ai si activat. daca nu, trebuie sa iei un activator de pe internet.
http://www.mediafire.com/......ROHAN.rar. -> download si dupa deschizi si dai activate.

| KobraXS a răspuns:

Dupa 21 de zile windowsul se va strica, asta mi s-a intamplat mie la vista, e la fel ca la 7.

| Georgcool02 a răspuns:

Cand ti-ai instalat Windowsul ai avut un termen anume in care Windowsul este activat si merge optim, dar dupa acest termen acesta nu mai este activat si n-o sa-ti mai mearga optim(viteza mica de lucru, etc...).Din acest termen mai ai doar 21 de zile in care Windowsul este activat. Dupa trecerea acestor 21 de zile Windowsul v-a trebui reinstalat. Sper ca te-am ajutat happy

| VaruTeRezolva a răspuns:

Salut cristi!
Inseamna ca ai o copie de windows pe calculator, si intri in control panel ca administrator si scrii asa:
SLMGR -REARM

Daca nu iti merge incearca o unealta de pe net.
http://lmgtfy.com/? q=activate+windows+7