| C00LGuy a întrebat:

Ce imi trebuie pentru a construi un amplificator de chitara? Ma refer ca putere vreo 50 wati. De ce piese am nevoie?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia unul gata făcut, nu e o avere

https://www.emag.ro/......DJB01LBBM/

| C00LGuy explică (pentru sierra1):

Am unul, vreau sa construiesc unul ca un hobby

| sierra1 a răspuns (pentru C00LGuy):

Pistol de lipit, fludor, sacâz - iți sună cunoscute?

| C00LGuy explică (pentru sierra1):

Mă refer ce componente, nu de ce unelte am nevoie

| sierra1 a răspuns (pentru C00LGuy):

Dacă știi ce sunt alea de mai sus, in mod sigur ai știi ce componente sunt necesare

| Mirel4412 a răspuns:

Si crezi ca daca cineva ti-ar spune de ce piese ai nevoie ai stii sa-l construiesti singur? Adica nici nu stii ce piese de baza are unul, iar tu vrei sa-l construiesti

| C00LGuy explică (pentru Mirel4412):

Am cunostinte electronice, nu am deschis un amplificator sa vad ce are