| DanielDani20001 a întrebat:

Salut,de ce eu nu pot pune la story pe insta o postare a unei pagini publice direct, adica sub ea e acea săgeata si cand dau pe ea nu imi apare acea optiune de a pune direct la story si repet, chiar daca pagina respectivă e publică? Stiu ca nu e o problema dar vreau sa o rezolv pentru ca e enervant sa stai sa faci ss la o postare publică si dupa sa o pui la story.Mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Merge doar pentru profilele care sunt verificate. Daca te uiti pe profilul unei vedete o sa vezi in dreptul numelui o bulina albastra. Asta inseamna ca este profil verificat. Si cred ca trebuie sa ai si un anumit numar de urmaritori ca sa poti cere sa ti se veridice profilul.

| DanielDani20001 explică (pentru Aasdfghj):

Fratele meu nu e vedetă si poate face aia si eu nu si mulți prieteni de ai mei pot...

| Aasdfghj a răspuns (pentru DanielDani20001):

De ce nu iti intrebi fratele?happy

| lussa a răspuns:

Asta mi se întâmplă și mie, nu știu de ce...