| eunumberone a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la nimic? de exemplu cand intru la facebook! spune ca certificatul siteului nu este inca valabil! si am sunat la romtelecom si a zis ca e un fel de virus si trebuie sa sterg ceva din pc! ce anume trebuie sa sterg? si cum? am Google Crome! dar acum am intrat de la un prieten sa pun intrebarea aici!

Răspuns Câştigător
| ValentinBogdan a răspuns:

Nu ai data setata bine la calculator.Si eu am patit asta.

| eunumberone explică (pentru ValentinBogdan):

Si de unde o setez? cei de la internet mi-au spus ca trebuie sa sterg cv din pc si e un fel de virus! dar am dat scanare la antivirus si nu am nici un virus.si poate trebuie sa sterg cv din pc nu stiu! asa au spus dar nu stiu ce sa sterg si de unde

| eunumberone explică (pentru ValentinBogdan):

Multumesc mult amice! chiar a mers! mersi mult!

| ValentinBogdan a răspuns (pentru eunumberone):

Nu ai pentru cewinking

4 răspunsuri:
| madalinbb19 a răspuns:

Dul la operator de calculatoare, sa ti-l deviruseze nu costa mai mult de 30- 40 lei