| DAYDANY a întrebat:

Salut, de ce nu mai pot baga windows 10 pe stic cu Rufus? Adica cand bag stick in pc nu imi buteaza, imi face aceasta problema doar cu windows 10, 7 merge.
Cine ma ajuta, dau funda.

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

De ce ai folosii rufus pentru windows 10?
Windows 10 are propria aplicatie, din care poti sa alegi sa iti faca un USB bootabil sau sa iti faca doar un.ISO.

Cauta pe google download windows 10 si apesi pe primul lucru care iti apare si 'Descarcati instrumentul acum' si faci cu ala.

| DAYDANY explică (pentru TrustMeIKnow):

Pai trebuie key

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru DAYDANY):

Si daca trebuie key?
Instalarea se face fara key, duce ce il instalezi trebuie sa bagi key...

3 răspunsuri:
| Fanibu a răspuns:

Deoarece nu te exprimi in Romana!