| crscrs167 a întrebat:

De ceva tmp cand aprind laptopu, inainte sa imi apara destopu imi apare ceva si scrie ca windowsu a expirat, si imi da 2 variante "active now" si "later" ce inseama si cum pot sa o rezolv. Daca intrebati, am dat pe active now, dar imi da ceva cu mai multe variante " Active windows online now", "buy a new product key online", " retype your product key" si " see other ways tp active". pueti sa ma ajutati?

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ce windows ai? cautama pe skype adryano2411 si rezolvam

Bula
| Bula a răspuns:

In aceasta faza iti cere sa introduci cheia (codul individual) a produsului si sa activezi windowsul.
Codul de licenta se gaseste pe discul original de instalare, cel cu holograma MicroSoft, de pe cre ai facut instalarea.

| crscrs167 explică (pentru Bula):

Si daca il las asa ce se intampla?

| Bula a răspuns (pentru crscrs167):

Daca nu-i corect activat, va functiona anapoda, dupa care se va bloca si va face diferite figuri, ce-s programate pentru protectie de furt.

| BroascaCuElice a răspuns:

Descarca remove wat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si tu un reinstall sau cauta un key pe net

| Andersen2k18 a răspuns:

Iti trebuie un program pentru a activa Windows-ul din nou, de exemplu:Microsoft Toolkit, iti instaleaza mi se pare automat key-ul si dupa dai un restart la calculator.

| Sonic2070 a răspuns:

Ia de pe net un product key pentru versiunea ta de windows!