| DOOOPX a întrebat:

Salut de ceva vreme am un lag extrem de mare la pc orice actiune pe care o fac e cu lag gen ca sa pun un clip pe Youtube imi ia vreo 30 de min si inca se incarca extrem de greu (am o conexiune buna la net) si nu exagerez foarte greu, si nu doar pe net dar si pe desktop sa deschid o poza imi ia vreo 3-4 min dar cand intru in samp(joc) nu am lag de loc doar actiunile pe care le fac pe destkop si pe internet.

Mentionez ca dupa asta am deschis carcasa si pasta termoconductoare era uscata statea uscata acolo de cativa ani si ma gandesc ca poate este de la cpu si-a scazut din frecventa si acum am lag.

Va rog sa imi spuneti voi daca stiti
sa procur alt cpu?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai incercat sa folosesti ccleaner sau si advanced system care sau sa reinstalezi browser?

| DOOOPX explică (pentru cfrtobias):

Da, dar am mentionat ca n-are legatura cu browserul.

| cfrtobias a răspuns (pentru DOOOPX):

Pai Youtube e in browser cum n-are?

| DOOOPX explică (pentru cfrtobias):

Doamne am dat exemplu adica orice actiune fac in pc e cu lag.

| cfrtobias a răspuns (pentru DOOOPX):

Instaleaza windows si gata

| Ciprian_Stainbuh_1990_dtSd a răspuns:

Interesanta intrebare

Ciprian-bani online
https://csl.ink/4etu