| Sebi200000 a întrebat:

De ceva vreme cand sora mea utilizeaza internetul pe telefon prin wifi incepe sa imi mearga foarte greu netul pe pc, stie cineva cum as putea face sa il folosim amandoi, dar sa functionez la amandoi in acelasi timp la fel de bine?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incercati sa nu downloadati / vizionati filme in acelasi timp, deoarece aveti internet mai slabut si nu rezista.

| H5K a răspuns:

Iti bagi internet mai bun. Cel de 100mb download si upload este bun, nu o sa ai probleme, am 2 pc-URI si 3-4 tel pe Wi-Fi.

| Puscuta_David_1985 a răspuns:

Iți trebuie internet mai rapid, fiindcă folosiți amandoi se îmaparte viteza soluția arbfi ori internet mai rapid măcar de 90 mb/s ori ea sa folosească rețeaua de date mobile
Succes!